Administration


Thorbjörn_Nilsen_SABO_1024px_sv.jpg
Thorbjörn Nilsen, tf enhetschef
thorbjorn.nilsen@sabo.se
08-406 55 11

sanita_halilovic_sv_1024px.jpg
Sanita Halilovic, redovisningsansvarig
sanita.halilovic@sabo.se
08-406 55 31

Beata_Wenning_SABO_lowres_sv_1024px.jpg
Beata Wenning, reception
beata.wenning@sabo.se
08-406 55 55

Åsa_Sandell_SABO_1024px_sv.jpg
Åsa Sandell, husmor
asa.sandell@sabo.se
08-406 55 02


Per Svedlund, vaktmästeri
per.svedlund@sabo.se


Peter_Svensson_SABO_lowres_sv.jpg
Peter Svensson
, IT-support
peter.svensson@sabo.se
08-406 55 07

Patrik_Johansson_SABO_1024px_sv.jpg
Patrik Johansson, IT-utveckling
patrik.johansson@sabo.se
08-406 56 07

Peter_Sundqvist_SABO_lowres_sv.jpg
Peter Sundqvist, CRM-ansvarig
peter.sundqvist@sabo.se
08-406 55 49